Fotografický kurz

Ve spolupráci s mým manželem jsem pro Vás přichystala možnost celodeních fotografických kurzů pro úplné začátečníky, chtějíci dosahovat lepších snímků a lepší práce s digitální zrcadlovkou

Pro koho je kurz určen?

Fotografický kurz je určen pro úplne začátečníky, kteří chtějí zdokonalit svojí práci se svým fotoaparátem a dosahovat tak lepších fotek. Kurz není výhradně pro majitele zrcadlovek, ale i pro ty z vás, kteří mají doma digitalní kompakt.

Co se naučím?

Fotografický kurz je maximálně 4 hodiny a je rozdělen do několika sekcí. Nejdřív se dozvíte pár teoretických věcí spojené s digitální fotografií, jako je správná expozice, pravidla kompozice, tak aby Vaše snímky byly líbivé pro oko diváka. Po krátké teorii se naučite prakticky ovládat svůj fotoaparát. V další části kurzu se již budete věnovat praktickému focení v exteriéru a vše co jste se v teoretické části dozvěděli si vyzkoušité prakticky. Následovat bude vyhodnocení Vámi nafocených snímku, popřípadě základní úpravy fotografie v Photoshopu.

Místo konání Kurzu

Fotografický kurz bude probíhat v ateliéru ve Smilovicich u Třince. Po domluvě, ve venkovních prostorách na Ostravsku, Frýdecko-Místecku a okolí.
Termín: bude stanoven s každým individuálně. Skupinové kurzy jseme už zrušili, protože jedině v individuálním kurzu můžeme každému kurz nastavit přesně podle jeho potřeb.

Cena

Cena za kurz je 1899,- Kč.
Chcete-li se zúčastit fotografického kurzu, přihlaste se prosím na odkaze níže