Svatební focení

Svatební den


Váš svatební den je výjimečný a neopakovatelný. Vzpomínky časem vyblednou a je příjemné moci si je oživit pohledem na krásné svatební fotografie. Snažím se zachytit průběh svatby tak, že i po letech se k fotografiím budete rádi vracet a oživí vám vzpomínky na váš krásný den. Jako svatební fotokgraf během fotografování se ve vašem okolí pohybuji pokud možno nenápadně, abych zbytečně nenarušovala přirozenou a radostnou slavnostní atmosféru. Ráda bych, aby i následné fotografování novomanželů pokračovalo v uvolněné atmosféře. Výsledné fotografie vyberu a upravím s maximální péčí, aby vyprávěly váš příběh i těm, kteří s vámi ve svatební den nemohli být.

I přestože se snažím každou svatbu domluvit přímo na míru dle přání snoubenců, pokusila jsem se pro vás připravit orientační svatební fotografické balíčky, pro lepší představu o možných variantách. Počty fotek jsou pouze orientační.

SVATEBNÍ focení - je zde zachycen téměř celý Váš svatební den. Obvykle začínáme při líčení a česání a končíme v průběhu svatební hostiny, po krájení dortu či začátku večerní párty. Portrétní snímky fotografuji často ve dvou částech, po obřadu a společných snímcích, pak následuje hostina a k portrétování se vrátíme v jejím průběhu, jelikož je uvolněnější atmosféra a i více času. Vše záleží na Vaší představě.
Cena 15.000,- Kč (300 a víc fotek, doba focení 8 hodin)

  • každá další započatá hodina + 1.000,- Kč
  • 200,- Kč / 1 fotografie - cena za retuši nad rámec reality (např. retuše výrazných vrásek, zeštíhlování, atd.)