O mně

Helena Chalupová
Pár řádku o mně

Jmenuji se Helena Chalupová, fotografování se věnuji přes šest let. Poslední tři roky profesionálně. Nejraději fotím rodiny s dětmi. K této disciplíně jsem si našla cestu skrz mé děti, které jsou mi inspiraci. Na dětech je úžasné, že během focení se chovají spontánně a proto na snímcích vypadají přirozeně.

Dále se věnuji svatební fotografii, kde se snažím zachytit krásu okamžiku jedinečného dne, tak ať Vám vznikne památka, ke které se budete rádi vracet.


Nepřehledněte

Focení dětí, rodin a těhulek probíhá v exteriéru okolí Třince nebo Frýdku-Místku. Při focení dětí se obvykle vystřídají maximálně 3 komplety oblečení. Čas focení domlouvejte v době předpokladu, že dítě bude v dobré náladě.

Focení novorozenců probíhá nejlépe u vás doma a můj styl focení novorozenců s rodiči je tzv. lifestyle. Je vhodné pro miminka maximálně 1 měsíc staré (ideálně do 14 dní od narození). Focení může trvat až 3 hodiny, mezitím miminko usíná, krmí se a usíná. Tato kolekce obsahuje 10 graficky upravených záběrů.

Váš svatební den je výjimečný a neopakovatelný. Vzpomínky časem vyblednou a je příjemné moci si je oživit pohledem na krásné svatební fotografie. Snažím se zachytit průběh svatby tak, že i po letech se k fotografiím budete rádi vracet a oživí vám vzpomínky na váš krásný den. Během fotografování se ve vašem okolí pohybuji pokud možno nenápadně, abych zbytečně nenarušovala přirozenou a radostnou slavnostní atmosféru. Ráda bych, aby i následné fotografování novomanželů pokračovalo v uvolněné atmosféře. Výsledné fotografie vyberu a upravím s maximální péčí, aby vyprávěly váš příběh i těm, kteří s vámi ve váš den nemohli být.

I přestože se snažím každou svatbu domluvit přímo na míru dle přání snoubenců, pokusila jsem se pro vás připravit orientační svatební fotografické balíčky, pro lepší představu o možných variantách. Počty fotek jsou pouze orientační.

SVATEBNÍ fotografování - je zde zachycen téměř celý Váš svatební den. Obvykle začínáme při líčení a česání a končíme v průběhu svatební hostiny, po krájení dortu či začátku večerní párty. Portrétní snímky fotografuji často ve dvou částech, po obřadu a společných snímcích, pak následuje hostina a k portrétování se vrátíme v jejím průběhu, jelikož je uvolněnější atmosféra a i více času. Vše záleží na Vaší představě.
Cena 15.000,- Kč (300 a víc fotek, doba focení cca 8 hodin)

  • součástí každého balíčku je 20 vytištěných fotografií a vytvoření prezentace fotek s hudbou na DVD
  • každá další započatá hodina + 1.000,- Kč

Společně zachytíme ten Váš okamžik
Follow me @ Instagram